Про конференціюю

Про конференцію

«Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

Основною ціллю конференції є обговорення та пошук шляхів розв’язання нагальних проблем будівельної галузі щодо питань застосування нових матеріалів та технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності.

Вже тривалий час якість матеріалів та обрані технології виконання будівельних робіт, від яких залежить надійність споруд, залишає бажати кращого. В Україні збудовано близько 2 млрд м², 40% з яких – це приватне будівництво, а 60% – будівництво багатоповерхівок. При цьому 70% будинків – знаходяться в аварійному стані. Проблеми завжди різні – десь в незадовільному стані фундамент, десь – зношені комунікації або гідроізоляція. Все це ускладняється важкою доступністю місць зношення. Тож наразі дуже важливо використовувати новітні технології, які якраз і дозволяють проводити ремонтні роботи в важкодоступних місцях якісно і надійно.

Подібна проблема не тільки зі спорудами, а й з мостами.  В Україні 16 тис. мостів, 6 тис. з них розташовані на дорогах державного значення, а 10 тис. – на місцевих дорогах. При цьому більше ніж 10 тис. мостів не відповідають вимогам сучасних норм. 60% аварійних мостів – саме на дорогах державного значення (міжнародні, національні дороги), що підтягує ще одну проблему – наш імідж в очах закордонних гостей. 3% (119 мостів) взагалі знаходяться в аварійному стані, але продовжують функціонувати, 25% – в граничному з аварійним стані, і це ще м’яко кажучи. Треба шукати вихід, причому негайно, оскільки ситуація становиться все гіршою. Наприклад, в Миколаєві обстежували мости, і на одному з них покриття взагалі вже нема – чистий метал. Але через соціальні причини зупинити рух неможна, тому потрібно виходити з ситуації тільки новітніми методами та передовими матеріалами.

Учасники конференції мають змогу ознайомитися з досвідом застосування нових матеріалів та технологій різних компаній,  безпосередньо поспілкуватися з колегами які приїхали з різних куточків України. В конференції беруть участь  представники науково-дослідних і проєктних організацій, будівельних компаній,  виробників і постачальників, органів місцевого самоврядування.

Представники всесвітньо відомих компаній, діляться досвідом в питаннях обстеження, аналізу причин протікань, методів підсилення гідроізоляції, аналізу та оптимального вибору матеріалів та  застосуванням технологій захисту відновлення та ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.  Підмічено, що на практиці, на жаль, головним критерієм при виборі системи гідроізоляції є найнижча ціна, а не ефективні технічні та організаційно-технологічні показники та їх відповідність вимогам експлуатаційної придатності.

Тому було прийняте рішення наступну конференцію провести вже у 2021 році.

 

Місце проведення: обговорюється організаційним комітетом.

Дата проведення конференції: перший квартал 2021 року.

Початок роботи конференції: обговорюється організаційним комітетом.