Підсумки другої Міжнародної науково-технічної конференції «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

Підсумки другої Міжнародної науково-технічної конференції «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

Підсумки другої Міжнародної науково-технічної конференції «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

Цього року 18 лютого відбулася друга Міжнародна науково-технічна конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності», яка з великим успіхом пройшла в рамках в рамках виставки KyivBuild 2020.

Доцільність проведення зазначеної конференції пов’язана із ситуацією, яка наразі склалася в Україні. Адже назріла необхідність відновлення, ремонту та захисту об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності (мостів, шляхопроводів, естакад, дамб, тунелів, та ін.)

В конференції брали участь близько 150 фахівців гідроізоляції з усієї України!

Загалом в конференції брати участь представники чотирьох країн (Україна, Німеччина, Австрія, Польща)

«Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»
«Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

 

З вітальним словом до учасників конференції звернулись:

Директор ДП “НДІ будівельного виробництва” Хижняк Владислава Олександрівна;

Воскобійник Олена Павлівна ТВО Директорату технічного регулювання у будівництві звернулась до учасників з привітальним словом;

Президент “Конфедерації будівельників України” Парцхаладзе Лев Ревазович;

Заступник директора з наукової роботи ДП “ДерждорНДІ” Каськів Володимир Іванович;


Заступник директора ТОВ “Центр гідроізоляції і покрівлі” Єланцев Сергій В’ячеславович.

 

Основне завдання конференції – обговорення та пошук шляхів розв’язання нагальних проблем будівельної галузі щодо питань застосування нових матеріалів та технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності. Учасники конференції ознайомилися з досвідом застосування нових матеріалів та технологій різних компаній, мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з колегами які приїхали з різних куточків України.

Під час роботи конференції були презентовані кращі практики, що стосуються проблеми забезпечення гідроізоляції ремонту відновлення та укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності.

В конференції брати участь представники всесвітньо відомих компаній, які поділилися своїм досвідом застосування технологій захисту відновлення та ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

 

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Шуляк Олена Петрівна

 

 

 

Важливість тематики конференції підтверджується зацікавленістю в розглянутих на конференції питаннях заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк.

 

 

 

Парцхаладзе Лев Ревазович Президент "Конфедерації будівельників України"

 

 

 

“Сьогодні надзвичайно швидко змінюються технології будівництва, і нам потрібно брати все найкраще та використовувати в будівельній галузі Україні” зазначив Президент “Конфедерації будівельників України” Парцхаладзе Лев Ревазович.

 

 

 

Учасники зазначили зниження якості сучасного виконання гідроізоляції будівельних конструкцій, як на стадії будівництва, так і низьку довговічність на стадії експлуатації, що призвело до появи проблем в напрямку гідроізоляційних робіт в країні, а саме, не достатньо раціонально витрачаються значні фінансові та матеріальні ресурси, трудові витрати, що не призводить до бажаних результатів.
Відмічено, що на практиці, на жаль, головним критерієм при виборі системи гідроізоляції є найнижча ціна, а не ефективні технічні та організаційно-технологічні показники та їх відповідність вимогам експлуатаційної придатності.
Лабораторія покрівельних і гідроізоляційних робіт ДП «НДІБВ» продовжує працювати над вдосконаленням конструктивних та організаційно-технологічних рішень влаштування гідроізоляції. Фахівцями сформовані правила проєктування, що мають бути відображені в нормативно-правових актах та нормативних документах.
Аналіз світового досвіду проєктування і влаштування гідроізоляцій, збільшення обсягів зведення підземних споруд значного заглиблення, показали необхідність зміни існуючих принципів проєктування гідроізоляції, розробки нових та внесення змін до чинних державних будівельних норм та стандартів.

Учасниками конференції був сформований документ для подальшої роботи (ознайомитися з документом можна далі)

Скачати документ

 

ПРОЄКТ УХВАЛИ другої міжнародної науково-технічної конференції:«Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

 

 

Доповіді (відео) учасників конференції:

Представник компанії “MINOVA Ekochem” (Польща) Войтек Войчек

Представник компанії “Morath GmbH” (Німеччина) Азар Раган

Представник компанії “BPA-GmbH” (Німеччина) Олександр Панін

Інженер-технолог ТОВ “Пенетрон-Київ” Каплуненко Тарас Миколайович

Керівник відділу проектів “TM MAPEI” Богдан Сергій Миколайович

Завідуючий лабораторії влаштування покрівель і гідроізоляцій “НДІ будівельного виробництва” Гармаш Олександр Іванович

Завідуючий сектору спеціальних споруд “НДІ будівельного виробництва” Басанський Владислав Олександрович

Завідуючий лабораторії, к.т.н. “НДІ будівельного виробництва” Молодід Олександр Станіславович

Відео презентація компанії ТОВ “БЕТОНПОЛОТНО”

Презентації докладачів:

Скачати документ

Матеріали та технології компанії «MINOVA Ekochem» для ремонту, відновлення та гідроізоляції бетонних та залізобетонних конструкцій. Представник компанії “MINOVA Ekochem” (Польща) Войтек Войчек

 

Скачати документ

 

Досвід використання сучасних технологій укріплення та бурового обладнання компанії “Morath” Представник компанії “Morath GmbH” (Німеччина) Азар Раган

Скачати документ

 

Інноваційні системи (високоякісні системи герметизації) для захисту підземних споруд від грунтової води від компанії «BPA-GmbH» Представник компанії “BPA-GmbH” (Німеччина) Олександр Панін

Скачати документ

 

Системні технічні рішення TM MAPEI для будівництва, ремонту, підсиленню та захисту різних типів конструкцій. Керівник відділу проектів “TM MAPEI” Богдан Сергій Миколайович

Скачати документ

 

Основні ризики при влаштуванні і експлуатації гідроізоляції. Нові конструктивно-технологічні рішення влаштування гідроізоляції. Завідуючий лабораторії влаштування покрівель і гідроізоляцій “НДІ будівельного виробництва” Гармаш Олександр Іванович

Скачати документ

 

Особливості проєктування та спорудження підземних будівельних об’єктів в умовах ущільненої забудови та в складних інженерно-геологічних умовах. Завідуючий сектору спеціальних споруд “НДІ будівельного виробництва” Басанський Владислав Олександрович

Скачати документ

 

Технології герметизації збірних залізобетонних конструкцій. Завідуючий лабораторії, к.т.н. “НДІ будівельного виробництва” Молодід Олександр Станіславович

Дякуємо всім  нашим партнерам! Без Вашої допомоги проведення конференції було би просто неможливо!

Також під час підведення підсумок роботи конференції одноголосно було вирішено провести наступну конференцію вже наступного 2021 року. Адже подібні заходи допомагають ефективно та якісно впроваджувати нові технології в будівельну галузь.

Наразі ми розпочали роботу над організацією новою конференції яка відбудеться в 2021 році!

Та запрошуємо всіх охочий взяти участь в  наступній Міжнародній науково-технічній конференції!

«Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

Більше фото з конференції: