Конференція

Міжнародна конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності».

Це унікальний захід в Україні, який об’єднує кращих фахівців захисту від води з Німеччини, Польщі, Австрії, України. На конференції колеги з різних країн та компаній діляться своїм величезним досвідом використання передових технологій роботи (ремонту, відновлення) бетонних конструкцій різного типу і призначення. На заході фахівцями розглядають кейси різного типу складності та обговорюють можливості захисту від вологи.

Цей захід особливо важливий для України, де більшість спеціальних будівельних об’єктів були побудовані за часів Радянського Союзу. Зараз — вони потребують ремонту і реконструкції.
Окремо варто відзначити стан 4 тисяч мостів, яким необхідний негайний ремонт. Подібні заходи допомагають застосовувати нові технології та матеріали для розв’язання проблем гідроізоляції захисту та укріплення.

Важливо, щоб спеціалісти ділилися досвідом використання передових технології та матеріалів, які допоможуть зміцнити, відновити дамби, греблі, тунелі, естакади, залізничні мости, автомобільні розв’язки та інші об’єкти спеціального призначення, які потребують ремонту. Більш того, використання нових технологій в цьому напрямку дозволяє прискорити терміни роботи, полегшити реконструкцію і ремонт.

Основною темою будуть питання по використанню ремонту, реконструкції, а також гідроізоляції об’єктів спеціального призначення. Особливу увагу буде віддалено темі «матеріали та технології для об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

На учасників конференції чекає багато нової інформації та інтенсивного професійного спілкування з визнаними експертами галузі гідроізоляції провідних європейських виробників.

MinovaMINOVA CarboTech GmbH (Німеччина) Гідроізоляція і зміцнення (хімічні будівельні  матеріали, поліуретанові ін’єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для      гірничодобувної промисловості,   будівельної галузі). Зупинка води (протікання) в  шахтах підземних спорудах, гідроелектростанціях, дамбах (греблі), водних    резервуарах різного призначення. Зміцнення, а також «ін’єкційна»          гідроізоляція   фундаментів і підземної частини споруд;

MINOVA Ekochem (Польща) Ремонт і відновлення (спеціальні сухі суміші, ремонтні склади, спеціальні склади для зупинки води) ремонт бетонних або залізобетонних  конструкцій, заповнення      вибоїн, пустот (порожнин) в бетоні і залізобетоні, зупинка протікань;

MINOVA MAI (Австрія) Анкерні системи (технології анкерного кріплення). Зміцнення опор і нових фундаментів об’єктів спеціального призначення, різних    конструкцій, історичні   будівлі і       спорудження. Розширення (зміцнення) гірських доріг, схилів. Зміцнення підпірних стін, гідротехнічних споруд. Зупинка опади будівель і споруд, підведення нових фундаментів під споруди.     Установка паль перед виїмкою ґрунту. Пристрій опор ЛЕП;

BPA GmbH

 

 

BPA GmbH (Німеччина) Бентонітові мати CEMtobent® з потрійним захистом, BPA-DualProof композитна гідроізоляційна мембрана. Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних і напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм;

 

 

Morath

 

 

MORATH (Німеччина) Спеціальне бурове обладнання та технології (стабілізація і зміцнення схилів, стабілізації і зміцнення фундаментів, а також буріння в обмежених умовах, буріння в тунелях і шахтах; Зміцнення котлованів і підпірних стін; Буріння для проведення вибухових робіт);

 

 

Penetron

 

 

Пенетрон (Україна) Гідроізоляції, ремонт та антикорозійного захисту бетонних конструкцій на об’єктах водного господарства, зокрема каналізаційно-насосних станціях, аеротенках, резервуарах чистої води тощо. Усунення пошкоджень за допомогою технічних рішень системи Пенетрон, як для існуючих споруд, так і споруд, що будуються.

 

 

Mapei

 

 

Маpei (Україна) Системні технічні рішення TM MAPEI для будівництва, ремонту, підсиленню та захисту різних типів конструкцій.

 

 

Бетон Полотно

 

 

Бетон Полотно (Україна) Відновлення, захист, зміцнення і гідроізоляція залізобетонних конструкцій за допомогою бетонного полотна Concrete Canvas.

 

 

 

Мета конференції «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності».

Акумулювати найкращий міжнародний і український досвід розв’язання проблеми ремонту, підсилення та укріплення, а також захисту від води об’єктів інфраструктури країни які потребують посиленої уваги. А саме мости, шляхопроводи, тунелі, підпірні стіни, дамби, шахти, об’єкти атомної енергетики.