Інноваційні системи (високоякісні системи герметизації) для захисту підземних споруд від грунтової води компанії «BPA-GmbH»

Інноваційні системи (високоякісні системи герметизації) для захисту підземних споруд від ґрунтової води від компанії «BPA-GmbH»

Інноваційні системи (високоякісні системи герметизації) для захисту підземних споруд від ґрунтової води від компанії «BPA-GmbH»

Високоякісні системи герметизації для захисту підземних споруд від ґрунтової води від компанії «BPA-GmbH»

Інновації, якість, стійкість та доступність є основою розвитку продуктів та технологій компанії BPA. Акцент компанії робиться на розробку продуктів та технологій захисту, які відрізняються високою функціональною, прості у використанні, надійні в експлуатації. Завдяки інноваційним системним рішенням, численним патентам на продукцію та технології, BPA стала глобальним лідером у галузі надання інноваційної структурної гідроізоляції. Ми надаємо великого значення високоякісним та екологічно чистим матеріалами, які в основному виробляються в Німеччині та Швейцарії.

Більш детальніша інформація буде в доповіді на конференції.

Доповідач: Представник компанії «BPA-GmbH».

Тема: Інноваційні системи (високоякісні системи герметизації) для захисту підземних споруд від ґрунтової води від компанії «BPA-GmbH»

Відвідування конференції безкоштовне!

Зареєструватися

 

Компанія BPA започаткувала новий підхід до вирішення завдань з гідроізоляції як підземних споруд так і споруд та обєктів на стадіях проектування – інтегрована, бар’єрної-інтегрована і інші види гідроізоляції це далеко не весь список можливого захисту від води.
Ми вважаємо, що гідроізоляційні системи повинні бути спроєктовані таким чином, щоб перешкоджати проникненню води / вологи до всіх внутрішніх поверхонь стін, підлог і стель. Рівень захисту внутрішніх поверхонь від води / вологи має відповідати передбаченому використанню цих внутрішніх поверхонь, включаючи обладнання, яке на них розташоване.
У нашій лінійці матеріалів присутні багатошарові мембрани DualProof, SilverSeal (забезпечують 100% гідроізоляцію і адгезію з бетоном), бентонітові мати (CEMtobent), трубні системи для ін’єктування холодних швів (Predimax), гідроізоляційний металевий лист CEMFLEX VB «Activ» і багато інших матеріалів для гідроізоляції.
Ми із задоволенням поділимося своїми розробками і досвідом у вирішенні завдань з гідроізоляції, продемонструємо дослідні зразки і надамо технічні консультації щодо застосування наших матеріалів.

З питань рекламної участі: (роздача рекламних матеріалів, банер компанії, виступ) в конференції звертайтеся: (098) 300 0 310 Віталій.

Також на цьому номері встановлені месенджери: WhatsApps, Viber, Telegram.

Дата проведення конференції: 18 лютого 2020 року.

Сайт: www.waterproofing.com.ua

Реєстрація: https://kievbuild.ite-excellence.com/uk-UA/get-e-ticket-part.aspx#personal

Фейсбук: https://www.facebook.com/gidroconference/

 

Зареєструватися